Наші традиції

У школі проходить багато заходів та свят.

1 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ЗНАНЬ/Files/photogallery/1515/DSC_9156.jpg

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ /Files/images/kontsert/укр писня 037.jpg

Традиційний концерт - подарунок вчителям, який готують учні всіх класів.

ФЕСТИВАЛЬ "ПОДОРОЖ КРАЇНАМИ СВІТУ" /Files/photogallery/1410/IMG_0644[1].JPG/Files/photogallery/DSC01335.JPG

Щорічно, розпочинаючи з 2005 р., в школі проходить яскравий інтелектуальний і творчий фестиваль "Подорож країнами світу". Мета цього фетивалю - розвиток крос-культурної грамотності учнів, виховання толерантного ставлення до історії, культури, традицій інших народів. Кожен клас готує презентацію вибраної ним країни. Журі оцінює яскравість та оригінальність виступів дітей, ерудицію учнів та смак національних страв.

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ /Files/photogallery/966/новый год 041.jpg

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для молодших школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки. А старшокласники готують святковий концерт. А наступного дня починаються зимові канікули.

ФЕСТИВАЛЬ "ЕКВАТОР" /Files/images/samovryaduvannya/толерантность.JPG

З 2010 року в нашій школі стартував шкільний фестиваль "Екватор", запропонований лідерами учнівського самоврядування. Темою фестивалю є "Будемо здорові". Команди об'єднаних класів в цікавій формі презентують своє бачення здорового способу життя.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА /Files/photogallery/1582/DSCN1692.JPG/Files/photogallery/1582/DSCN1682.JPG

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас схвильовано. Лунає величний Гімн України, звучать теплі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються за участь в олімпіадах, в роботі МАН, в шкільному житті.

ВИПУСКНИЙ БАЛ /Files/photogallery/1582/6.jpg/Files/photogallery/1582/13324363_288203794851300_1833070601_o.jpg

Промайнули навчальні роки і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Свідоцтва вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, батьки. Випускники зустрічають світанок свого нового дорослого життя.