Волонтерcтво і акції милосердя сьогодні стали модними тенденціями в доброму значенні цього слова. Тому сьогодні ми дуже гостро відчуваємо потребу допомагати один одному. Упродовж декількох років у нас в районі, як і у багатьох районах міста, проходять акції милосердя. Ми завжди активно беремо в них участь. Щорічно ми збираємо одяг, іграшки, книги, канцелярські товари і відправляємо їх в дитячі будинки.

Але ми все ж таки вирішили не обмежуватися цим і зробити щось таке, що ми можемо без допомоги дорослих.

У століття високорозвинених комп'ютерних технологій, ніякі матеріальні блага не можна порівняти з звичайним людським спілкуванням. А люди, які ще більше обмежені в спілкуванні з навколишнім світом, особливо цього потребують.

Для кожного з нас дуже важливо відчути себе потрібним у цьому світі. Відчути, що нас десь хтось чекає. А коли ми бачимо, що зуміли подарувати частинку своєї радості іншим людям, запалили їхні посмішки, ми розуміємо, що не дивлячись на те, що ми ще діти, ми вже щось можемо зробити самостійно.

/Files/images/kvk/Роща2.jpg 3 червня відбувся КВН концерт "Життя прекрасне" для відпочиваючих санаторію "Роща". Глядачі зустрічали дітей бурхливими оплесками та подякували за заряд бадьорості і гарного настрою. А діти побажали всім здоров'я, теплого літа і веселих посмішок.

05 червня 2015 року на базі Харківського зоопарку лідери учнівського самоврядування, юні миротворці Жовтневого району підвели підсумки районної акції «Допоможемо братам нашим меншим». Були зібрані кошти для тварин, які були передані Григорєву О.Я., директору Харківського зоопарку.