2 вересня 2015 року Державтоінспекція Харківщини вітала школярів з початком нового навчального року: до Управління ДАІ Харківської області завітали школярі загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова. Для них співробітники Державтоінспекції при підтримці Департаментуосвіти Харківської міської ради, Департаменту Харківського обласного центру молоді та представників засобів масової інформаціїпровели Єдиний урок безпеки дорожнього руху. Гостями свята були байкери мотоклубу «Ночные охотники», представники технічного клубу «Самоходъ», Союзу Автоклубів та волонтери громадської організації «Стань помітним на дорозі».
З початком нового навчального року школярів привітав начальник УправлінняДержавтоінспекції ГУМВСУ в Харківській області полковник міліції Ігор Швидкій. Він побажав дітлахам здоров’я, успіхів у навчанні основам безпечної поведінки на дорозі, а дорослих закликав об’єднати зусилля та разом з Державтоінспекцією забезпечити підростаючому поколінню безаварійне майбутнє. Зі святом школярів також привітали всі гості.
До уваги дітлахів були запропоновані виступи команд КВН Юних інспекторів руху загальноосвітньої школи № 76 «Life is Good» Жовтневого району та «Другой мир» загальноосвітньої школи № 154 Дзержинського району м. Харкова.