Перший інтелектуально-презентаційний квест «Харків. Місто перспектив»

18 травня команда комунального закладу «Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 93 харківської міської ради харківської області імені В.В. Бондаренка» узяла участь в першому інтелектуально-презентаційному квесті проекту «Харків. Місто перспектив» запропонованих Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова в межах реалізації Міського конкурсу студентських проектів «Харків – місто молодіжних ініціатив». Квест спрямований на презентацію транспортної, туристської інфраструктури міста, його системи житлово-комунального господарства та інших об’єктів, що презентують місто Харків, проходив під гаслом «Харків. Транспорт. Квест».

Команда відвідала точки квесту, що пов’язані із транспортом: АТП, диспетчерську метрополітену, музей транспортного спрямування.

На кожній точці студенти ХНУМГ проводили для учнів інтерактивні вікторини, в рамках яких учні зібрали «Транспортну карту Харкова», розставляючи на паперовій карті позначки транспортних об’єктів.