Районний зліт юних краєзнавців

29 та 30 травня наші діти взяли участь у районному зльоті юних краєзнавців на території Дергачівського лісгоспу Він проводиться в рамках руху учнівської молоді України «Моя земля – земля моїх батьків» з метою активізації туристсько-краєзнавчої роботи серед учнів, отримання додаткових знань в галузях географічного та історичного краєзнавства, екології та туризму. Районний туристсько-краєзнавчий зліт проводиться у 2016/2017 навчальному році у п’ятнадцятий раз.

Туристичний етап – це змагання на смузі перешкод з пішохідного туризму, спортивного орієнтування, туристичних навичок (в’язання вузлів, розпалювання вогнища, установка намету).

Батьки та діти дуже вдячні Голові Адміністрації Новобаварського району Тетяні Анатоліївні Цибульник та депутату Харківської обласної ради Олександру Юрійовичу Ткаченко.за організацію та проведення цого заходу.