Учні нашої школи стали учасниками флешмобу присвяченому відкриттю стадіону ДЮСШ №5

Галерея "15.09.2017_Відкриття стадіону ДЮСШ №5"

Численним флешмобом за участю 4500 дітей урочисто відкрито реконструйований стадіон Дитячої юнацької спортивної школи № 5 Новобаварського району. Сучасний спортивний комплекс став чудовим подарунком для всіх дітей району. Харківський міський голова Геннадій Кернес привітав дітей з цією яскравою подією і побажав нових спортивних пперемог. За 5 років реалізації комплексної програми розвитку фізкультури і спорту міста Харкова було реконструйовано 58 шкільних стадіонів, з них в Новобаварському районі - 6. Фіналом спортивного свята став дружній футбольний матч між командами Новобаварського району з числа депутатів і вихованців ДЮСШ № 5 і команди "Металіст Юніор" .Ще одним подарунком для дітей району стало вручення 500 квитків на футбольний матч команди "Металіст".