День здоров'я

Щорічно на початку першої чверті, поки стоять теплі осінні дні, в нашій школі проходить "День здоров'я" - день, вільний від навчання, присвячений активному та здоровому способу життя.

Цього року День здоров'я був не звичайним. О 9 годині біля школи кожен клас отримав свій індивідуальний маршрутний лист за яким вони повинні були дістатись місця призначення і вже там, під час виконання завдань, отримувати бали. Найцікавішим стало те, що організаторами свята стали учні 11 та 10 класів. У ярах, біля вулиці Марії Кисляк, вони створили справжнє туристичне містечко, де всі інші діти разом із батьками, неначе опинились в іншому світі. Наприкінці свята, коже клас частував власноруч звареною кашею.

Хлопці та дівчата ретельно готувались до проведення свята, щоб усе пройшло на високому рівні. І судячи із задоволених облич учасників свята - все вдалося!!

Дякуємо всім вчителям, батькам та Миколі Михайловичу Попову за допомогу.

Галерея "22.09.2017_День здоров'я"