Еко-форум

1 березня 2018 року на території НТУ «ХПІ» відбувся ІІ Всеукраїнський екологічний форум для школярів. У роботі форуму прийняли участь наші учениці 9-А класу Гріманова Катерина та учениця 7-А класу Гунько Вероніка.

Під час роботи форуму учні дізналися багато цікавого про екологічні організації в Україні, оцінили екологічні проекти своїх однолітків, вислухали зауваження та побажання до проектів, есе, еко-коміксів.

Були оголошені підсумки та відбулося урочисте нагородження переможців форуму. Гріманова Катерина, учениця 9-А класу нагороджена Дипломом за ІІ місце у IV конкурсі коміксів на екологічну тематику для школярів серед учнів 9-х класів, а також Подяки директорові ХЗОШ № 76 Дацко С.П. та вчителю біології Малік Н.А. за участь школярів у IV Всеукраїнському конкурсі есе, проектів та коміксів на екологічну тематику.