День захисту дітей

31 травня на 3-х майданчиках Новобаварського району пройшло свято, присвячене Дню захисту дітей.

Свято проходило у зонах дитячої активності, де кожен зміг обрати собі заняття по душі.

Протягом усього свята в парках району дітей очікували концертні номери, безкоштовні захоплюючі атракціони, майстер-класи, розваги.

Присутні на святі голова адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради Тетяна Анатоліївна Цибульник, депутат Харківської обласної ради Олександр Юрійович Ткаченко, депутат Харківської міської ради Юрій Ігорович Медведєв, заступники голови адміністрації Новобаварського району Олена В'ячеславівна Жученко, директор підприємства «SANTAN» Паламарчук Олександр Михайлович, директор КП "Харківміськліфт" Топчій Олексій Олександрович, приватний підприємець Неллі Юріївна Цибульник звернулися до дітей з теплими вітальними словами та побажали їм мирного неба та чудового літнього відпочинку.