Лідери шкільного учнівського самоврядування ХЗОШ № 76 взяли участь в інтерактивній лекції професора Тулонського університету Сиріла Дюфер "Біосфера, енергітичний перехід", яка відбулась 4 грудня в ХНУ ім. В.Н. Каразіна в рамках конференції з питань зміни клімату «Париж клімат-2015» за підтримки Посольства Франції в Україні, Альянс Франсез м. Харків та Академічного українсько-франкофонного центру міжнародного співробітництва ХНУ ім. В.Н. Каразіна.
Французький лектор охарактеризував основні види енергії на нашій планеті - сонячну, приливну, геотермальну, ядерну, а також енергію з викопного палива (вугілля, нафти і газу), - їх переваги та недоліки. «Запасів вугілля, нафти і газу з кожним роком стає все менше. Але надія є. Потрібно всім разом шукати альтернативні шляхи вирішення проблеми: зменшити споживання енергії, проводити заходи з енергоефективності, активніше використовувати поновлювані джерела енергії», - зазначив Сиріл Дюфер.