Призери 2019/2020 навчального року Учитель Учні-призери Клас
І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, І місце в номінації "біологія" Малік Н.А. Гріманова К. 11-А
І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, І місце в номінації "географія" Журавель О.С.Чорна Д.10-А

На сьогоднішній день Мала академія наук України об‘єднує 27 територіальних відділень обласного рівня, які керують роботою близько 1000 районних територіальних відділень та наукових товариств учнів.

/Files/images/МАН.jpeg

Учні-члени МАН поділяються на слухачів, кандидатів і дійсних членів.

Слухачі: учні 8-11 класів шкіл, що виявляють цікавість до наукової діяльності, бажають одержати додаткові знання в окремих галузях науки і беруть участь у роботі секції чи гуртка.

Кандидати у члени МАН: учні гуртків, секцій, що виявляють здібності при поглибленому вивченні наукових дисциплін поза шкільною програмою; схильні до проведення наукових досліджень, технічної творчості; виступають на конференціях, виставках; є призерами олімпіад. Кандидат затверджується президією територіального відділення МАН за пропозицією наукових товариств, секцій, гуртків.

Дійсні члени МАН: кандидати, що мають самостійні наукові праці і навчаються в наукових гуртках і секціях не менше 2-х років. Пройшовши кількарічну підготовку кращі учні Малої академії приймають участь у щорічному загальнонаціональному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, який проходить в три етапи (район, область, фінал).

Як сам конкурс, так і вся діяльність Малої академії структурована за 6 науковими відділеннями, що включають в себе 40 секцій за майже всіма науковими напрямками. Окрім загальнонаціонального конкурсу учні Малої академії беруть участь в різноманітних обласних, всеукраїнських та міжнародних інтелектуальних конкурсах, турнірах, олімпіадах, фестивалях, експедиціях, семінарах і колоквіумах, виявляючи там чудовий рівень підготовки з базових знань та високі творчі здібності.

Мала Акдемія наук (офіційний сайт)

Методичні рекомендації до написання наукових робіт