В Україні з вересня 2018 стартує рік французької мови

Міністерство освіти і науки України та Посольство Франції в Україні сподіваються залучити всі посольства франкомовних країн до проведення Року французької мови в Україні, що стартує у вересні 2018 року.

Про це йшлося під час зустрічі Міністра освіти і науки Лілії Гриневич з Послом Франції в Україні Ізабель Дюмон,передаєпрес-служба МОН.

Повідомляється, що Гриневич представила попередні пропозиції щодо заходів, які можуть бути проведені для популяризації французької мови в Україні через сферу освіти. Сторони домовилися, що найближчим часом буде розроблено детальний план заходів для проведення Року французької мови.

Рік французької мови в Україні 2018-2019 має на меті популяризацію французької мови за допомогою різноманітних заходів та проектів, що будуть здійснюватися на всій території України. Francophonie en Ukraine запрошує школи, університети, асоціації, громадські організації, фонди, культурні центри, бібліотеки, кінотеатри, концертні зали й інші установи долучитися та додати власні проекти до заходів Посольств країн-членів Франкофонії, Міністерства освіти і науки України, Міністерства закордонних справ України, мережі Альянс Франсез в Україні та Французького інституту в Україні.
За допомогою аплікаційної форми Ви зможете зареєструвати Ваш проект для того, щоб він був офіційно зарахований до переліку проектів у рамках Року французької мови в Україні.

Інформація на офіційній сторінці Francophonie en Ukraine

Кiлькiсть переглядiв: 52