Повернутися до звичайного режиму

У червні на полі густо, а в коморі пусто.
Червневе тепло ліпше од кожуха.
У червні перша ягідка в роток, а друга в козубок.
У червні люди раді літу, як бджоли цвітку

Червень 2015

1 червня

Міжнародний день захисту дітей. Свято встановлено у 1949 р. ухвалою Ради Міжнародної демократичної федерації жінок
День захисту дітей. Відзначається в Україні згідно з Указом Президента України (№ 568/98 від30 травня 1998 р.) щорічно

2 червня

Міжнародний день безвинних дітей – жертв агресії. Проголошено Надзвичайною спеціальною сесією Генеральної Асамблеї ООН (A/RES/ES-7/8 від 19 серпня 1982 р.)

9 червня

70 років від дня народження українського поета, прозаїка Василя Михайловича Довжика (народився у 1943 р.)

20 червня

В 1907 р. в університетському саду (нині парк ім. Т.Шевченко) відкрито пам’ятник В.Каразіну, засновнику Харківського університету (скульптор І.Андреолетті, архітектор О.Бекетов)

.................................................................................................................................................................................................................................

22 червня

День Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

........................................................................................................................................................................................

26 червня

Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотичними засобами та їхнім незаконним обігом. Проголошено Генеральною Асамблеєю ООН (A/RES/42/112 від 7 грудня 1987 р.)

28 червня

День Конституції України. У цей день у 1996 р. Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави, і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України – Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства. Вважається святковим неробочим днем (ст. 73 Кодексу законів про працю)
Кiлькiсть переглядiв: 78