Повернутися до звичайного режиму
До бібліотеки надійшли нові підручники
  • Калач Г.М. Основи податкових знань : посіб. для 9 кл. загальноосвіт. навч. закладів / Г.М. Калач, Ю.М. Коваленко, Т.А. Забарна, О.О. Мискіна, Т.Г.Гільберг. - К.. Видавничий дім "Освіта", 2013. - 128 с. : іл.
  • Бойко В.М. Географія : підруч. для 6 кл. загальноосвіт. навч. закл. / В.М.Бойко, С.В.Міхелі. - Харків : СИЦИЯ, 2014. - 256 с. : іл.
  • Масол Л.М. Музичне мистецтво : підруч. для 6 кл. загальноосвіт. навч. закл. / Л.М.Масол, Л.С.Аристова. - Харків : СИЦИЯ, 2014. - 160 с. : іл.
  • Калініченко О.В. Образотворче мистецтво : підруч. для 6 кл. загальноосвіт. навч. закл. / О.В.Калініченко, Л.М.Масол. - Харків : СИЦИЯ, 2014. _ 224 с. : іл.
  • Коваленко Л.Т. Українська література : підруч. для загальноосвіт. навч. закладів. 6 кл. / Л.Т.Коваленко. - К. : Видавничий дім "Освіта", 2014. - 240 с. : іл.
  • Пометун О.І. Всесвітня історія. Історія України : підруч. для 6 кл. загальноосвіт. навч. закладів / О.І.Пометун, П.В.Мороз, Ю.Б.Малієнко. - К. : Видавничий дім "Освіта", 2014. - 256 с. : іл.
  • Давидюк Л.В. Русский язык (6-й год обучения) для общеобразоват. учеб. заведений с обучением на украинском языке : учеб. для 6 кл. общеобразоват. учеб. заведений / Л.В. Давидюк. - К. : ИЗДАТЕЛЬСТВО "СВИТОЧЬ", 2014. - 304 с. : илл.