Тематичні виставки

допоможуть вам у виборі художньої чи науково-популярної літератури при вивченні творчості письменників, підборі матеріалів для написання рефератів за темами, при підготовці різноманітних масових заходів.

16.12.17 - 14.01.17 -Книжкова виставка зимові казки та історії та виставка календар "Українські традіції, звичаї та обряди"

/Files/images/Бібліотека/_MG_0528.jpg/Files/images/Бібліотека/_MG_0546.jpg

15.12.17. - Оформлена художня виставка учнів школи "Символи України"

/Files/images/Бібліотека/_MG_0536.jpg/Files/images/Бібліотека/_MG_0551.jpg

Нова виставка "З Україною у серці" , приурочена до 21 листопада, Дня гідності та свободи.

/Files/images/Бібліотека/IMG_20171127_132718.jpg/Files/images/Бібліотека/IMG_20171127_132600.jpg

_______________________________________________________________________

/Files/images/Бібліотека/DSC_0001.jpg/Files/images/Бібліотека/батькывщина.JPG

На виставці "Харків - моя мала Батьківщина" можна ознайомитися з цікавою літературою.

/Files/images/Бібліотека/голодомор.JPG

Виставка книг "Ми пам'ятаємо" завжди користується увагою читачів.

/Files/images/Бібліотека/_MG_0535.jpg

В бібліотеці працюють постійно діючі виставки "Правове виховання", "Куточок призовника".

/Files/images/Бібліотека/виставка Демьянова.JPG 10 жовтня 2016. Знову цікава подія в житті нашої школи, бібліотеки та юного художника - Дем'янова Сергія, учня 5 класу!Перша в його житті виставка його малюнків!!! Ми дуже раді за нього та пишаємося юним талантом.
/Files/images/Бібліотека/DSC_0906.jpg В нашій бібліотеці діє виставка, присвячена 25-річчю НЕЗАЛЕЖНОСТІ України. Цікаві, та корисні книжки допоможуть пошитрити знання, помилуватися краєвидами. Читачі різних зацікавлень та різного віку можуть знайти щось для себе.
/Files/images/Бібліотека/DSC_0910.jpg У 2016 році весь світ відзначатиме два знаменні ювілеї, пов’язані з життям Івана Франка: 28 травня виповниться 100 років з дня його смерті, а в серпні – 160 років від дня народження. Івана Франка називають другим Кобзарем, підкреслюючи значення його творчості.
/Files/images/Бібліотека/Изображение 039.jpg Організована виставка, присвячена Року Японії в Україні