Поради батькам під час війни

/Files/images/зображення_viber_2022-11-23_10-13-40-802.jpg

Про зарахування дітей до першого класу

Для вступу дитини у перший клас батьки мають зареєструвати її онлайн.

На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» (https://school.isuo.org/) згідно з покроковою інструкцією надана можливість подати заяву на вступ дитини до 1-го класу.

Для цього необхідно зареєструватися на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її наявними документами.

Підтвердження заяви документами в закладі освіти м. Харкова можливе лише у безпечний період та за попередньою домовленістю з керівництвом закладу загальної середньої освіти.

Термін подачі заявок для вступу дитини до 1-го класу подовженно до 31 серпня.

Інформація про впровадження карток ETICKET

Пам"ятка ETICKET

Антибулінг

Наказ МОНУ від 16.04.2018 №367 «Про затвердження Порядку зарахування,відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти»

СПИСОК НЕОБХІДНИХ РЕЧЕЙ ДЛЯ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

1. Спортивний одяг і взуття

2. Змінне взуття

3. Ранець

4. Сумка для змінного взуття і форми для фізкультури

5. Пенал

6. Ручки (синя – 4 шт., чорна – 1 шт., чорна – 1 шт.), прості олівці (3-4 шт.), ластик і точило

7. Фломастери і кольорові олівці

8. Зошити (у косу лінію – 10 шт.; у клітинку – 10 шт.)

9. Альбом для малювання, фарби (акварельні та гуаш) та пензлі різної товщини, стакан-непроливайка для води, палітра для фарб

10. Ножиці, клей, кольоровий папір та картон, пластилін, стеки, дощечка для пластиліну

11. Лінійка (2 шт.)

12. Обкладинки для зошитів та для підручників