/Files/images/tsibulnik_nv/03771396.jpg

Алгоритм дій: Дії батьків дитини з особливими потребами

•Обстеження дитини в ПМПК, отримання висновку

•Вибір освітнього закладу для навчання дитини

•Звернення до обраного закладу, написання заяви про організацію інклюзивного навчання для дитини

•Участь у складанні ІПР

•Забезпечення отримання дитиною необхідних додаткових корекційно-розвиткових послуг

Корисний матеріал:

Інформація для батьків про інклюзивно-ресурсний центр.

Офіційний сайт Харківського інклюзивно-ресурсного центру

"Відповідаємо на запитання. Інклюзивне навчання" Перейти за посиланям на сайт "Нова українська школа"

Лист МОН України від 07.11.2018 №6.7-1120 "Про необхідність забезпечення доступності навчальних приміщень"

Методичні рекомендації Управління освіти адміністрації Новобаварського району ХМР щодо організації інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами у закладах загальної середньої освіти

КМУ вніс зміни до «Порядку організації діяльності інклюзивних груп у закладах дошкільної освіти» (постанова КМУ № 769 від 28.07.2021).

Методичні рекомендації щодо організації інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами у закладах загальної середньої освіти у 2021/2022 навчальному році (лист МОН від 30 серпня 2021 року № 1/9-436).