Вітаємо працівників закладів освіти Новобаварського району, яких призначено на посаду керівника закладу

Щиро вітаємо працівників закладів освіти Новобаварського району, яких призначено на посаду керівника закладу: Цибульник Надію Вікторівну (школа № 76) та Дармофал Елеонору Анатоліївну (школа № 162).

Також вітаємо керівників закладів, яким подовжено контракти: Ляпунову Ольгу Василівну (школа № 28), Шевченко Оксану Михайлівну (школа № 92), Топоркову Інну Володимирівну (школа № 93) та Кірєєву Наталію Миколаївну (школа № 115).

Переконані, що ваші енергія, талант і організаторські здібності дозволять вам досягти високих результатів. Бажаємо вам оптимістичного настрою і унікальних ідей, великих перемог та досягнень, поваги і особистого блага.

/Files/images/2022/0021.jpg

/Files/photogallery/1939/5.jpg