СТОП БУЛІНГ!

З 27 вересня по 4 жовтня 2023 в ХГ № 76 пройшов тиждень протидії булінгу та кібербулінгу, під час якого учні нашої гімназії отримали інформацію про те, що таке булінг та кібербулінг, їх різновиди та наслідки; як бути свідомими та не замовчувати, якщо вони стали свідками або жертвами цього виду насильства.Практичним психологом КАЙДАЛОВОЮ Яною Олексіївною було проведено: діагностичну роботу, анкетування учнів та вчителів; просвітницький захід для молодших школярів на тему: " Що означає булінг?"; для учнів 2-4 класів - презентація на тему булінга, перегляд відео та мультфільмів; для учнів 5-9 класів - захід на тему "Булінг та кібербулінг у підлітковому середовищі ". Також, була надана інформація всім учасникам освітнього процесу на цю тему з залученням до розробки різних ситуацій, стратегій для запобігання булінгу та кібербулінгу, а також створення позитивного середовища.

Зупинимо БУЛІНГ разом

Відеоролик "Стоп булінг!"