Загальношкільний фестиваль гумору і винахідливості "Формула сміху-2015

В останній день третій чверті напередодні Дня сміху в нашій школі відбувся загальношкільний фестиваль гумору і винахідливості "Формула сміху-2015".

Cім найсміливіших, веселих і творчих, найбільш співочих та кмітливих шкільних команд КВН під гучні оплески розкрили всі свої здібності і подарували купу позитивних емоцій всім присутнім.

Всі команди були відзначені почесними дипломами. Переможцями фестивалю стали команди КВН "Веселі пельмені" і "76 секунд до Марсу". А дипломами "Найкращий актор фестивалю" нагороджені Дарина Давидова (2-А клас) та Анна Скіпетрова (6-А клас), Дмитро Позняков (4-А клас) і Микита Руденко (3-А клас).

Найкращими керівниками команд стали: Ангеліна Радіонова (7-А клас), Дарина Петренко (7-А клас), Аліна Петренко (7-А клас) та Антон Сиромятников (7-А клас).

/Files/images/kvk/Формула смеха9.jpg