Спортивно-інтелектуальна гра "Слідопит-2015"

18 вересня 2015 відбулася традиційна спортивно-інтелектуальна гра "Слідопит -2015", метою якої є пропаганда здорового способу життя, розвиток міцних стосунків між родиною і школою та створіння дружньої атмосери серед учнів. Тепла і сонячна погода всім додала впевненості та гарного настрою. У грі взяли участь 273 учня, батьки та педагогічний колектив школи.
З 9.00 до 14.00 діти з задоволенням слідували по станціях "Лісова аптека", "Осіння краса", "Українські візерунки", "English Bridge»", "Спортивна", "Пісні біля вогнища", "Математичний лабіринт", "Історичний музей" та "Найсмачніша каша". Команди відповідали на запитання з різних галузей знань, співали пісні, танцювали, варили смачну польову кашу і в усьому допомагали один одному.

Величезне спасибі батькам, які підтримували дітей і всім педагогам, які організували свято здоров'я та знань і спорту.

Після гри всі разом виконали екологічне завдання, прибрали сміття. Слідопити залишили лісову галявину в чистоті та в сподіванні повернутись сюди ще не раз.