З метою вшанування подвигу старшого покоління людей, які брали участь у Другі Світовій війні лідерами Учнівського самоврядування нашої школи було проведено ряд заходів: поглиблення знань з Історії України, виховання пошани до старшого покоління, ветеранів війни та праці, сучасних захисників України та активізації пошукової роботи. Загін Юних Миротворців школи бере участь у благодійних акціях, урочистих святах присвячених ветеранам і вшануванню пам’яті загиблих в роки війни та під час бойових дій.

Учні школи зустрічаються із ветеранами у бібліотеці-філії №30 імені Герцена Новобаварського району. Організовують та приймають участь у тематичних концертах. Також, одним із обов’язкових, є відвідування ветеранів вдома. За приємними чаюваннями, ми спілкуємось із людьми, які побачили та пережили дуже багато. Ці емоції коштують дорого.

У нашій школі працювала Ліпатова Марія Григорівна – вчителька з великої літери.

В 1941 році у складі групи випускників-добровольців, Марія Григорівна Ліпатова закінчила курс медичних сестер у школи № 2. В 1943 році продовжувала служити у рядах Радянської Армії в званні старшого сержанта медичної служби. Після демобілізації Марія Григорівна, працювала в школі № 42 вчителем історії, потім в школі № 76 вчителем початкових класів. Має стаж – 43 роки. На своїх уроках виховувала у дітей: любов до Батьківщини, мужність, чесніть, повагу до тих, хто захищав і звільнив Україну від німецького ярма.

Має велику кількість нагород та медалей.

Учні нашої школи пам’ятають та пишаються!

/Files/images/do_dnya_peremogi/естафета пма\'яті_page-0001.jpg

/Files/images/do_dnya_peremogi/естафета пма\'яті_page-0002.jpg