До бібліотеки надійшли нові підручники
  • Глазова О. Українська мова: підруч. для 8 кл. загальноосвітніх навч. закладів/ О.Глазова - Київ: Освіта, 2021. -207с.
  • Гільберг Т.Г. Навчально-методичний посібник "НУШ: технологічна освіта у початковій школі": для пед.працівн. /Т.Гільберг та ін. - Київ: Генеза, 2021. - 160 с.
  • Суховірський О.В. Навчально-методичний посібник "НУШ: методичка навчання математики у 1-4 класах загальної середньої освіти на засадах компетентнісного підходу": для пед.працівн. /О.Суховірський. - Київ: Генеза, 2021. - 160с.
  • Малініна Л. НУШ: психолого-педагогічна підтримка молодших школярів із труднощами у навчанні: навч.метод. посіб/ Л.Малініна. - Київ: Грамота, 2021.- 64 с..
  • Коробка С.Л. НУШ: діагностична та корекційно-розвивальна робота з молодшими школярами: навч.-метод.посібник / С.Л.Коробка, О.І.Коробка, - Київ: Літера ЛТД, 2021. - 160 с.
  • НУШ: Організація медіаосвіти у початковій школі: навч.-метод. посібник /Старагіна І.П., Волошенюк О.В. та ін. - Київ: ПРОПАПІР, 2021, - 160 с.
  • Доценко С.О. Он-лайн безпека учасників освітнього процесу в умовах дистанційного і змішаного навчання: навч.-метод. посібник /С.О.Доценко та ін. - Харків: вид-во Ранок, 2021. - 192 с.