Підписатися на RSS

Ссылки на электронные версии учебников

Підручники та навчальні посібники для 4, 7 класів видавництва "Ранок" для використання у 2015/2016 навчальному році

Трач С. К., Резніченко М. І. «Образотворче мистецтво: підручник для 1 класів загальноосвітніх навчальних закладів»
Лобова О. В. «Музичне мистецтво: підручник для 1 класів загальноосвітніх навчальних закладів»
Калініченко О. В., Сергієнко В. В. «Образотворче мистецтво: підручник для 1 класів загальноосвітніх шкіл»
Аристова Л. С., Сергієнко В. В. «Музичне мистецтво: підручник для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів»
Гільберг Т. Г., Сак Т. В. «Природознавство: підручник для загальноосвітніх навчальних закладів. 1-й клас»
Грущинська І. В. «Природознавство: підручник для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів»
Рівкінд Ф. М., Оляницька Л. М. «Математика: підручник для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів»
Богданович М. В., Лишенко Г. П. «Математика: підручник для 1-го класу загальноосвітніх навчальних закладів»
Статівка В. І., Самонова Є. І. «Російська мова: підручник для 1-го класу загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання»
Лапшина І. Н., Зорька Н. Н. «Російська мова (усний курс): підручник для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання»
Захарійчук М. Д., Науменко В. О. «Буквар: підручник для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів»
Вашуленко М. С. «Буквар: підручник для 1-го класу загальноосвітніх навчальних закладів»

Початкова школа

Веб-сайт „Вчитель вчителю, учням та батькам”

Іноді хочеться звернутися до когось по допомогу. Мета цього сайту – надання практичної допомоги вчителям початкових класів та батькам у плануванні роботи з навчання та урізноманітнення вільного часу школяра.
.

План-конспект інтегрованого уроку в 3 класі на тему: "Місто де ти живеш. Краса Харкова у поетичних творах письменників. Створення малюнків, аплікацій «Моє місто» (розробка вчителя Фесенко І.В.)

Світова література

Презентація до уроку з вивчення творчості В.Шекспіра (розробка вчителя-методиста Воінової Л.О.)

Українська мова та література

9 клас

Матеріали для проведення виховного заходу до річниці бою під Крутами (розробка вчителя Хандогій О.Л.)

11 клас

План-конспект інтегрованого уроку "Історія Харкова літературного" (І місце на районному конкурсі інтегрованих уроків в 2012 році, розробка учителя І категорії Хандогій О.Л.)

Презентація до інтегрованого уроку "Історія Харкова літературного" (розробка вчителя Хандогій О.Л.)

Російська мова

5 клас

Презентація до теми "Лексика" (розробка вчителя-методиста Воінової Л.О.)

8 клас

Презентація до теми "Составное именное сказуемое" (розробка вчителя-методиста Воінової Л.О.)

9 клас

План-конспект інтегрованого уроку за темою "Харьков в лицах" (І місце в районному конкурсі інтегрованих уроків "Про мій Харків - моїм учням", розробка вчителя вищої категорії Ярощук О.М.)

Презентація до інтегрованого уроку "Харьков в лицах" (розробка вчителя вищої категорії Ярощук О.М.)

Фізика

План-конспект інтегрованого уроку на тему: "Астрономи Харкова. Астрономія, космонавтика, історія, література" (розробка учителя Якобі М.В.)

7 клас

Презентація до теми "Клас однодольні і клас двудольні" (розробка учениці Краснокутської А.)

Презентація до теми "Клас однодольні" (розробка учениці Малік Т.)

10 клас

Презентація до теми "Віруси" (розробка групи учнів 10 класу)

Презентація до теми "Двомембранні оганелли" (розробка вчителя І категорії Малік Н.А.)

Презентація до уроку "Одномембранні органелли" (розробка вчителя І категорії Малік Н.А.)

Інформаційний паспорт навчальної теми «Дихання». Предмет: біологія. Клас: 9

Інформаційний паспорт навчальної теми «Кров».Предмет: біологія. Клас: 9