Тиждень протидії булінгу

/Files/images/Стоп булінг.jpg

З 27 вересня по 4 жовтня 2023 року у ХГ №76 пройшов тиждень протидії булінгу та кібербулінгу, під ас якого учні нашої гімназії отримали інформацію про те, що таке булінг та кібербулінг, їх різновиди та наслідки, як бути свідомими та не замовчувати, якщо вони стали свідками аюо жертвами цього виду насильства. практичним психологом КАЙДАЛОВОЮ Яною Олексіївною було проведено: діагностичну роботу, анкетування учнів та вчителів, просвітницький захід для молодших школярів на тему: "Що означає булінг?"; для учнів 2-4 класів - презентація на тему булінга, перегляд відео та мультфільмів; для учнів 5-9 класів - захід на тему "Булінг та кібербулінг у підлітковому середовищі". Також, була надана інформація всім учасникам освітнього процесу на цю тему із залученням до розробки різних ситуацій, стратегій для запобігання булінгу та кібербулінгу, а також створення езпечного освітнього середовища.

Зупигимо булінг разом!

Відеоролик "Зупинимо булінг разом!"